Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Görüntüleri
 

Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe’nin Çaykur rizesporu 5-1 yendiği maç sonrasında uçakla İstanbul’a dönmek için Trabzon Havalimanı’na doğru yola çıkan Fenerbahçe kafilesi Trabzon Sürmene yolunda silahlı saldırıya uğradı.Fenerbahçe kafilesi, Araklı ilçesi girişinde silahlı saldırıya uğradı.Emniyet yetkililerinin ifadesine göre silahlı saldırı sonucu otobüsün camı kırıldı. Kırılan cam otobüs şoförünün yüzüne geldi ve yaralanmasına neden oldu.Ağır yaralanan otobüs şöförü Ufuk Kıran’ın hayati tehlikesi olmamakla birlikte beyninde metal parçaları odluğu bildirildi.

Facia’nın eşiğinden dönüldü

*|* Saldırı önceden tasarlanmış köprüyü geçerken sadece şöför hedef alınarak otobüsün yoldan çıkıp denize uçması planlandığını Fenerbahçe güvenlik görevlisi Serdal Kılıç saldırı sonucu bilinci kapalı olan şöförü o halde görünce hemen frene yüklenip bağırdık. Allah korusun otobüs viyadükten yuvarlanabilirdi” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Karadeniz Teknik Üniversitesi Doktoru Doç. Dr. Abdülkadir Gündüz “Elmacık kemiği ile şakak kemiği arasında kırık var. Ameliyat yapılacak. Beyinde sorun yok. Hayati tehlike yok. Elmacık kemiği ile şakak arasında bir metal parçası var. Muhtemelen kurşun yarası olabilir. Durum net değil. Kırık için KBB bölümü ve plastik cerrahi bölümü bakıyor. Beyinde bir hasar olmaması şanslı bir durum. Takip ediyoruz, gelişmeler konusunda bilgilendireceğiz.”


Görüntüleri


04.04.2015 Fenerbahçeye Trabzon’da Silahlı Saldırı Detayları

fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı,,

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın