Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Facebook Gruplar Uygulaması
 

Facebook Gruplar Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook kullanıcıların derdine deva olacak uygulamanın sunumunu yaptı. İnsanlar üye oldukları gruplarda mobilden girdiklerinde fazlaca aktif ve haberdar olamıyor. Facebook ise bu soruna bir çözüm getirerek facebook mobil’den giren kullanıcılar için Gruplar uygulamasını yayınladı.

Facebook bu uygulamayı çıkartarak bir çok insanın sürekli takip ettiği grupları mobil aracılığı ile daha kolay ve daha pratik bir şekilde takip etmelerini ve aktif kalabilmelerini sağladı.
Facebook tarafından yapılmış bir açıklamaya göre, Facebook Creative Labs tarafınca geliştirilmiş olan bu uygulamayı Android ve İOS kullanıcıları kolay bir şekilde telefonlarına indirebilecekler.

Her gün milyonlarca kişinin girdiği ve aktif bir şekilde kullanmış olduğu Facebook, ile, kullanıcılar sadece konuşma açısından değil bir çok açıdan da kolayca faydalanabilecek, Facebook Gruplar Uygulamasıyla kişilerin ana sayfasında takibini zorlaştıran etkenleri ortadan kaldırmış bulunuyor ve artık mesajlar iletiler anında görülüyor. Hatta bu uygulama ile birlikte en önemli gruplar en üste yer alıyor ve bunları sizler belirliyorsunuz.

Yapılan başka bir açıklamaya göre de, gruba üye olan kişiler bu uygulama ile birlikte artık telefonlarından istediği arkadaşlarını anında gruplara davet edebilecekler, hatta bu uygulamayı kullanmayan arkadaşlarını da davet edebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın