Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Dünyanın En İnce Cep Telefonu
 

Dünyanın En İnce Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı cihazlar konusunda son zamanlar da markalar arasında büyük bir rekabet ortaya çıktı. En incesinden en hızlısına kadar sürekli bir yarış halinde olan markalara, en ince cep telefonu Vixo son noktayı koydu.

Geçtiğimiz zaman içerisinde 5.75 mm inceliği ile dünyanın en ince cep telefonunu sunmuş olan Vivo’yu, geçen sürelerde Gionee’nin son iki modelleri ve Oppo’nun R5 isimli yeni modeli geçmişti.

Oppo R5’in duyurulmasının arkasından Vixo son bir atılım daha yaparak yeni bir cep telefonu çıkardı ve incelik konusunda tekrar dünya sıralamasında 1. sıraya yerleşti.

dünyanın-en-ince-telefonu

4.75 mm inceliği ile günümüze kadar üretilmiş en ince telefon markası olan Vixo X5 Max, sadece inceliği ile değil kalitesi ve özellikleri ile de alıcılarının gözlerini dolduruyor.

5,5 inç boyutu, Full HD çözünürlüğü, Super AMOLED ekranı, 1 Ghz ve 1,5 Ghz hızı, 8 (4+4) çekirdekli Qualcomm Snapdragon 615 yonga seti, Adreno 405 grafik işlemcisi, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolaması ve benzer özellikleri ile dikkatleri epeyce üzerine çekmiş olan Vivo X5 Max, Bugün ilk satışını Hindistan da gerçekleştirdi.

Vivo X5 Max bugün itibariyle 525 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın