Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Dubblaj Uygulaması İndir
 

Dubblaj Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

adlı uygulamaya hoş geldiniz, uygulamamız son günlere damgasını vuran android cihazlar için tasarlanmış harika bir yenilik olarak karşımıza sunulmuştur. Uygulamada birbirinden farklı replikler ve şarkıları canlandıran siz olacaksınız. Birbirinden farklı kategorilerde yeri gelecek yeşilçamdan sahneler canlandıracak, yeri gelecek türküler söyleyeceksiniz.

Uygulamamızda önce dinleyerek yapmak istediğiniz dublajı hangi sözlerin hangi kısımların geçtiğini göreceksiniz ve kamera desteği ile birlikte o sahneyi kendinize dublajlıyacak’sınız. Birbirinden güzel kesitlerin olduğu bu uygulamada oldukça zevkli vakit geçireceksiniz. Tabi ki de bunu gerçekçi yapmak için çabalamaya devam edeceksiniz ilk başlarda biraz sade kalacaktır alışana kadar fakat alıştıktan sonra tıpkısının aynısı şeklinde yapacağınızdan emin olun bu dublajları ister kaydedebilir beğenmezseniz de silebilirsiniz, tamamen size kalmış bir söz konusu.

dubblaj-indir
Dublajlarınızı izleyip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, birbirinden çok efsane replikler, sosyal medyada ünlü olan kesitleri dublajlaya bilirsiniz, sadece bu kadarla bitmiyor sinema kesitleri spiker replikleri ve daha sayamadığımız bir çok kategorisi bulunan dublajları kendinize montajlıyarak oldukça hoş vakitler geçirebileceğinizden şüpheniz olmasın. Yapmanız gereken tek şey vermiş olduğumuz linkten indirerek cihazınıza kurarak birden fazla kayıtlarla kendinizi izlemek ve bunu arkadaşlarınızla paylaşıp keyif almak.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın