Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Dragon Mania Efsaneleri İndir
 

Dragon Mania Efsaneleri İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Dragon Mania Efsaneleri adlı oyunumuza hoş geldiniz. Öncelikte oyunun başlangıcında yapmamız gereken işlem minik ejderhalarımıza can verip yumurtalarından çıkarıp onları büyütüpü güçlendirmek olacaktır. Ejderhalarımızı yaşama geçirdikten sonra yapmanız gereken işlem onları efsanevi,devasa savaşlara hazırlayıp yenilmez hale getirmek olacaktır. Ejderistan’ı yeniden kurup inşasını tamamlayarak, sevimli ejder yavrularını eğitip geliştirerek ve onları Vikinglere karşı düşmanlığı aşılayarak öfkelendirip Vikinglere karşı oldukça büyük güçlü savaşçılar yetiştirmiş olup ülkene topraklara kavuşmak için çabalaycaksınız.

En etkileşimli ve en yaratıcı güzel ejderha yetiştirip savaştırma oyununda en güçlü ejdere sahip olan lord olmak için büyük mücadele vermeniz gerekmektedir. Oyunun bir güzel tarafı ise birbirinden farklı tam 100 adet karaktere bürünmüş ve en ince ayrıntısına kadar birbirinden farklı tasarlanıp oyuna sunulmuş olan ejderler bulunmaktadır. Bunlardan kendine uygun olanını seçerek ve seviye atlayıp savaş kazandıkça karşınıza çıkan daha güçlü ejderlere sahip olmak sizin elinizde.
Dragon-Mania-Efsaneleri-indir

EFSANEVİ BİR SAVAŞÇI DOĞUYOR
– Ejder adan da çeşitli yerleşimler inşa et
– En güçlü yavruları elde etmek için en güçlü ejderlerini çiftleştir
– Etkileşimli bir deneyimde yavru ejderlerini besle, sev ve eğit.
– Farklı ejder türleri keşfet ve biriktir!

DİŞ PENÇEYE DÖVÜŞ
– Benzeri olmayan çekici ve dinamik bir 3’e 3 savaş sisteminde ustalaş
– Ejder öfkesini serbest bırak ve zafere giden yolu yerle bir et!
– Ejderlerine özel beceriler öğret

ZAFER İÇİN KEŞFET
– Kendi yolunu çiz ve 100’den fazla ilgi noktası bulunan uçsuz bucaksız dünyayı keşfet

ARKADAŞLAR & RAKİPLER
– Ejderistan oyuncularını ziyaret et ve onlara hediyeler gönder
– Arenadaki oyuncularla karşılaşarak özel ödüller kazan!

Ejder oyunlarının en güzelinde vakit geçirmek için yapmanız gereken tek şey android cihazınıza indirip kurmak ve bu harika macera dolu serüvene adım atmak. Oldukça keyifli dakikalar Dragon Mania Efsaneleri adlı uygulamada sizi bekliyor.

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: dragon mania efsaneleri cevher hilesi,dragon mania efsaneleri hile kodu,dragon mania efsaneleri indir,dragon mania efsaneleri oyna,


Yorum yapın