Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Deniz Sekinin Ses Kayıtları
 

Deniz Sekinin Ses Kayıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü gazeteci Ali Eyüboğlu Deniz Seki hakkında uzun süre konuşulacak bir çok açıklamalarda bulundu. Beyaz Tv’de yayında bulunan Söylemezsem Olmaz programına katılmış olan Ali Eyüboğlu, Deniz Seki hukuksuz bir şekilde dinlendi. Deniz Seki dinlenirken hiç bir mahkeme kararı bulunmamaktadır bu sebepten dolayı Deniz Seki tekrar yargılanabilir sözleri ile şok iddialara sebep oldu. Ali Eyüboğlu yapmış olduğu diğer açıklamalarda ise şöyle konuştu;

Deniz Seki Hukuksuzca Dinlendi

Herkes tarafından bilinmesi gereken bir çok gerçek varken bunca şeyleri basın mensuplarından ve halktan gizlemek de nedir? Deniz Sekinin tutuklanmasında büyük rol oynayan telefon dinlemelerinin hiç biri hukuki yollar ile yapılmamıştır, dinleme hakkında hiç bir mahkeme kararı yoktur. Biliyorum fazlaca savunuyorum Deniz seki benim akrabam dahi değil fakat ben hukuksuzluğun peşindeyim dedi.

Yargılanma Tekrar Yapılabilir

Ülkece isimleri ile nam salmış kişilerin uyuşturucu kullanmalarına kesinlikle karşıyım, ancak yapılan ses kayıtları karşısında da sessiz kalmayı düşünmüyorum, Eğer Deniz Seki mahkemeye başvurur ise haklıdır, fakat mahkemenin bunu onaylayacağını pek sanmıyorum, Deniz sekiyi reddedeceklerine inanıyorum. Diyerek aylarca gündemden düşmeyecek açıklamalarda bulundu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın