Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Cem Yılmaz Son Umut Filmi
 

Cem Yılmaz Son Umut Filmi

Sponsorlu Bağlantılar

Russel Crowe’un ‘Son Umut‘ filminin galası Zorlu Center‘da muhteşem bir gecenin gala töreni ile davetlilere sergilendi. Ünlülerin akın etmiş olduğu galada yıldızlar gözlerimizi kamaştırdı.

Oscar ödül sahibi olan ünlü aktör Russel Crowe’un ‘The Water Diviner ( Son Umut ) filminin gala töreni geçtiğimiz gece Zorlu Center da gösterime sunuldu. Crowe’un yönetmenliğinin altında olan filmde başrol oyuncuları ise Olgsa Kurylenko, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmazın olduğu filme karşı büyük ilgi gösterildi.

-Törenlerin vazgeçilmezi olan kırmızı halı yürüyüşü ile start verilen geceye iş ve sanat dünyasının tanınan isimleri akın etti.

– Neşeli ve komik tavırlarıyla yine bütün ilgi ve dikkatleri üzerine çeken Cem Yılmaz ” Sidneydeki galaya katılamamıştım ama burada misafirperverliğimizi en iyi şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum” dedi.

– Eşi Birce Akalay ile birlikte geceye gelen Sarp Leventdoğlu, bir süre önce arayı yumuşattığı eski sevgilisi Demet Evgarla pişti oldu.

– Gala öncesi salonda konuşan Crowe, sözlerinde şu satırlara da yer verdi. ” Türk izleyicilerinin bu filmi görmelerini istiyorum; çok etkilenecekler” dedi.

– Gala gecesi Meltem Cumbulun sunumuyla başladı.

-Konukların ilgisini toplayan film, Türkiye de 26 Aralıkta gösterime girecek

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,

Google Aramaları: son umut cem yılmaz,


Yorum yapın