Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Candan Erçetin ve Beyaz Çekişmesi
 

Candan Erçetin ve Beyaz Çekişmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz Show’da başlayan Candan Erçetin ve Beyazıt Öztürk arasında geçen videolu komik atışmalar, halk tarafından çok tutuldu ve her hafta merakla beklenen konular arasında yer aldı. Videolu atışmalara en son yanıtı Beyazıt Öztürk bu hafta yaptığı ve videosunda kullandığı ünlü sanatçılar ile haftaya damgasını vurdu. Şimdi ise merakla beklenen sorulardan bir tanesi de, besteleri ile göz dolduran Candan Erçetin’in bu videolu cevaba yanıt verip vermeyeceği oldu.
Kanal D ekranlarında yaptığı şov programı ile 20. yılının içine giren ve bu yirmi yıl boyunca kendisinden bir şey kaybetmeyip aksine daha da üzerine katarak ilerleyen Beyazıt Öztürk, 3 yıl önce Bahçeköy Saklı Koru Villaları‘nda bulunan evini 8,500 bin dolara kiraya vermişti.

Candan-erçetin-ve-beyaz.

Sonrasında ise Gülben Ergen’in de yer aldığı bu sitede bazı ünlü isimlerde bulunuyordu ancak bu isimlerde yavaş yavaş bulunan yerden taşınınca Beyazıt Öztürk iyice yalnız kalmıştı ancak geçtiğimiz günlerde Candan Erçetin’de Beyazıt Öztürk’ün bulunduğu siteden bir ev satın aldığı duyuruldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın