Buradasiniz: Ana sayfa - Sinema - Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı filmi
 

Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı filmi

Sponsorlu Bağlantılar

Başrol oyuncularında Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Derya Baykal ve Derya Şensoy gibi isimlerin yer aldığı Çakallarla Dans 3 filminin galası yapıldı ve bu galada bir çok ünlü isim yer aldı. Gala gecesinde filmin etkisiyle bir çok kişi kahkahaya doydu. Başrollerin de yer alan oyunculardan Timur Acar, Derya Şensoy, Murat Akkoyunlu, İlker Ayrık ve Şevket Çoruh’un oynamış olduğu filminin gala gecesi Maslak TİM Show Center da yapılmıştır.

Murat Şeker’in yönetmiş olduğu filmin galasında; oyuncu kadrosunda yer alan kişiler haricinde, Feridun Düzağaç, Cahit Berkay, Altan Gördüm ve Yavuz Seçkin gibi ünlü isimlerde yer aldı. Filmde ki rolleri ile anne-kızı canlandırmış olan Derya Şensoy ile annesi Derya Baykal, gecenin en çok göze çarpan ikilisiydi.

Çakallarla Dans filminin son serisi olan Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı, izleyicilerini sinemaya akın ettireceğe benziyor. 1. ve 2. serilerinde bir çok kişi tarafından çok beğenilen filmin son serisinde daha fazla komedi ve daha fazla trajikomik olaylar beklenmektedir. Gala gecesinde bir çok ünlü tarafından izlenen film kahkahaları sıklıkla attırmayı başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: akallarla dans 3 ba rol oyuncular,Çakallarla Dans oyuncuları,


Yorum yapın