Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Burak Sağyaşar Focus Film
 

Burak Sağyaşar Focus Film

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba magazinde olaylar hızlı ve bomba gibi bir şekilde gelişiyor diyebiliriz. Maratona başlayalım mı? Bu haberimiz en çok kızları üzecek gibi duruyor. Burak sağyaşardan çok büyük bir açıklama geldi. oyunculuğa veda ettiğini açıkladı. Annesi Nilgün hanımın mesleğini duyurarak Focus Film‘in başına geçtiğini belirten yakışıklı oyuncu, yapımcı olarak devam edeceğini söyledi ve kararının kesin olduğunu bir daha oyunculuk yapmayacağını açıkladı.

Bu yeni işinde üstüne basarak kimseye torpil yapmayacağının altını çizdi hatta eşi içinde geçerli olduğunu söyleyen sağyaşar hayranlarını şoka uğrattı. Sizce sağyaşar bu işinde başarılı olacak mı bence en az oyunculuğu kadar başarılı olacaktır. Hadi devam edelim şimdiden Burak Sağyaşar çok büyük projelerinin olacağını duyurdu. İki dizi ve bir sinema filmi çekmeyi planlıyorum herkesle çalışabilirim ben asla kimseye torpil veya kayırma yapmam diyen Sağyaşar hayranlarından bir kez daha taktir aldı diyebiliriz. Şimdiden Burak Sağyaşara yeni meslek hayatında başarılar diliyoruz.

burak-sağyaşar-focus-film

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,

Google Aramaları: burak sağyaşar,


Burak Sağyaşar Focus Film için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Costel  yorumladı. 22:06 - 24 / 03 / 2015:

    bu diziyi e7ok seiuvorym e7ok tasarlanmış bir dizi heyecanla bekliyorum ama ekime kadaR e7ok var sabırsızlıkla bekliyorum. e7ok başarılı bir dizi. devamıda bomba gibi olucak =)


Yorum yapın