Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Bu Tarz Benim Yarışmasından Tuğçe Ergişi Elendi
 

Bu Tarz Benim Yarışmasından Tuğçe Ergişi Elendi

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih Ürek’in konuk jüri olarak yer aldığı 22 Kasım Bu Tarz Benim yarışmasından elenen isim zorlu bir gecenin sonunda belli oldu.Jüri üyelerinin oylamasından en düşük oyu alan Aycan ve Nurcan Şencan kardeşler ile yarışmacılar tarafından önerilen Tuğçe Ergişi eleme gecesinde son 2’ye kalan isimler oldular.

Bu Tarz Benim Yarışmasının 22 Kasım eleme gecesinde Ayşegül Doğan ile Ayşenur Balcı koruma altında olduklarından eleme gecesini bu haftada atlattılar. Bu Tarz Benim yarışmasının iddialı yarışmacıları arasında yer alan Tuğçe Ergişi, yarışmacı arkadaşlarının onun ismini söylemesinden sonra şok oldu ve ortada bir gruplanma olduğunu savundu.

İvana Sert, Tuğçe Ergişi’nin gitmesi yönünde oy kullandı ve Nur Yerlitaş ikizler Aycan ve Nurcan kardeşlerin gitmesinden yana oy kullandı. Kemal Doğulu’nun verdiği oy Tuğçe yönünde iken, Uğurkan Erez tarafından veriler oy ikizler oldu. Durum böyle olunca verilen oylar sonucunda 2’ye 2 beraberlik söz konusu oldu ve bu nedenle karar Fatih Ürek’in vereceği oya kaldı.

Tuğçe Ergişi Elendi

Tuğçe Ergişi Elendi

Fatih Ürek tarafından verilen oy yarışmacıların birini eleyecekti ve kim gitsin sorusu sorulduğunda elenen isim belli oldu. Son eleme aşamasına kalan isimlerden İkizler mi? yoksa Tuğçe Ergişi mi? elensin sorusuna  Fatih Ürek, Tuğçe Ergişi gitsin cevabını verince elenen Tuğçe göz yaşlarını tutamadı ve ağlayarak stüdyodan ayrıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: emel öz kızıltaş bu tarz benim de birinci mi oldu,


Yorum yapın