Buradasiniz: Ana sayfa - Moda - Bu Tarz Benim Yarışması Eleme Gecesi Yaşananlar – (15 Kasım)
 

Bu Tarz Benim Yarışması Eleme Gecesi Yaşananlar – (15 Kasım)

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Tarz Benim yarışmasına dün akşam Nur Bozar damgasını vurdu. Güzel yarışmacı yaşanan olaylar karşısında artık dayanamadığını ve elenmek istediğini söyledi.

Yarışmada yaşanan kavgalara daha fazlar dayanamayan ve elenmek isteyen Nur Bozar’a, Nur Yerlitaş pes etme dedi.
Nur Bozar ise Nur Yerlitaş’a  şu şekilde cevap verdi: “Yarışmaya olan inancımı kaybettim. Bu yarışmaya gelme istediğim kalmadı.

Nur Bozar İstediği Sonucu Aldı


Nur Bozar’ın elenmeyi kendi istemesi üzerine Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez tarafından 3 puan verilmesi şaşırttı. Kemal Doğulu ve Ivana Sert ise Nur Bozar için 1’er puan kullandılar. Gecenin konuğu olan Nihat Doğan tarafından Nur Bozar’a puan çıkmadı.

Nur Bozar, Kemal Doğuluya Sert Konuştu

Kemal Doğulu tarafından Nur Bozar’a söylenen ‘Teklif aldın gidiyorsun’ gibi imalar karşısında Nur Bozar sert çıktı ve şu cevabı verdi: “İmada bulunuyorsunuz. Yorumunuz gereksiz.

Bu Tarz Benim 15 Kasım

Bu Tarz Benim 15 Kasım

Öykü Serter Neden Ağladı?

Nur Bozar elenme kararından sonra ağır bir dille eleştiriye maruz kalan Öykü Serter, Nihat Doğan tarafından yapılan konuşma sonrasında göz yaşlarını tutamadı.

Öykü Serter Ağladı

Öykü Serter Ağladı

Bu Tarz Benim Yarışmasından Kim Elendi?

Dün Akşam yani 15 Kasım 2014 tarihli Bu Tarz Benim yarışmasında son ikiye kalan ve elenme stresi yaşayan isimler İkizler ve Nur Bozar oldu. Nur Bozar kendi isteği ile elenmek istediği için yarışmada kostümünü giymedi. Fakat buna rağmen bazı jüri üyeleri tarafından olumlu karşılandı. Kendi isteği ile gitmek isteyen Nur Bozar yarışmaya veda eden isim oldu.

15 Kasım Bu Tarz Benim yarışmasının elbise konsepti 1980 yılları idi. Bu Tarz Benim yarışmasının konuk jürisi bu hafta Nihat Doğan oldu. Ivana Sert 1980’li yılların konsepti ile dans şovunu sergiledi.

ivana sert

ivana sert

Nihat Doğan Nur Yerlitaş’ın Elini Öptü

Bu Tarz Benim Yarışmasının Nurellası Nur Yerlitaş’a, Nihat Doğan ‘Kraliçem’ diye iltifat etti. Nihat Doğan, konuk jüri olduğu yarışmada koltuğa oturmadan önce Nur Yerlitaş’ın elini öperek başına koydu. Bu durum karşısında Nur Yerlitaş ‘beni rezil ettin’  diyerek tepkisini gösterdi. Nihat Doğan diğer jüri için ise  ‘çadılar’ tabirini kullandı.

Bu Tarz Benim Nihat Doğan

Bu Tarz Benim Nihat Doğan

Nur Yerlitaş Oryantal Şov Yaptı

Nur Yerlitaş, 1980 yıllarında genç bir modacı olduğunu söyledi, 1980 yıllarında bavul ticareti yapmakta olan bir tıfıldım’ sözlerini söyledi. Bu sözlerin ardından Nur Yerlitaş oryantal şov yaptı.

Nur Yerlitaş Oryantal

Nur Yerlitaş Oryantal


Nihat Doğanın İkizlere Puanı 

Bu Tarz Benim yarışmasında ikizler yani Ayşen ve Nurşen’e, Nihat Doğan tarafından 3,5’tan 4 puan verildi. Nihat Doğan, Ayşen ve Nurşen’in kıyafetlerinin çok seksi olduğunu söyledi.

Bu Tarz Benim İkizler

Bu Tarz Benim İkizler

Özlem Özden Şaşırttı

Özlem Özden 15 Kasım Kostümü

Özlem Özden 15 Kasım Kostümü

Özlem Özden, 1980 yıllarına özgü kostüm giyilen gecede jüri üyelerinden beğeni almadı. Özlem Özden’in giydiği kostümü beğenmeyen Nihat Doğan sert tepki vererek  “Cadılar Bayramı partisi var da sanki…”  dedi.

Bu Tarz Benim Özlem Özden Kostümü

Bu Tarz Benim Özlem Özden Kostümü

Nur Yerlitaş tarafından Hint dansı yapması istenilen Özlem Özden, yaptığı dans sonrasında Nihat Doğan’dan  “Hintliler hintli olalı böyle zulüm görmedi” sözleri ile tepki aldı.

Bu Tarz benim yarışması tüm hızı ile devam ediyor. Her hafta cumartesi günü bir kişinin elendiği yarışmaya bu hafta veda eden isim Nur Bozar oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Bu Tarz Benim Yarışması Eleme Gecesi Yaşananlar – (15 Kasım) için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 oyku eker  yorumladı. 18:46 - 17 / 11 / 2014:

    tugce ergisi nin biraz daha cok anlatabilirsiniz okul icin lazim lutfen vikipedi japin gizem guler,ezgi baylar, tugce ergisi vikipedi japin o ucu lazim okul icin nolur

    sevgiler oyku eker haberinizi bekliorum


Yorum yapın