Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Bu Tarz Benim Yarışması 1 Kasım Kim Elendi
 

Bu Tarz Benim Yarışması 1 Kasım Kim Elendi

Sponsorlu Bağlantılar

herzaman olduğu gibi dün yayınlanan yeni bölümü ilede herkesi ekrana kilitledi. Yarışmada dün eleme heycanı vardı ve yarışmacılararasından bir kişi elendi. yarışması kıyasıya mücadeleilegeçerken son  ikiye kalan yarışmacılar Roza Şake Hovhannisyan ve Özlem Özden oldu. Yarışmasından bu hafta elenen isim Roza Şake Hovhannisyan oldu.

Bu Tarz Benim yarışması dün ünlü bir şarkıcıyı konuk jüri olarak ağırladı. Demet Akalın hem juri olarak hemde güzel sesi ile herkesi büyüledi.

Show TV ekranlarının en çok seyredilen programlarından birisi olan Bu Tarz Benim yarışmasında dün akşam ilginç bir eleme gecesi yaşandı.
Demet Akalın Göz Yaşlarını Tutamadı

Ünlü ve sevilen isimlerden birisi olan Demet Akalın dün akşam ki eleme gecesinde Bu Tarz Benim yarışmasına konuk juri olarak katırldı. Ünlü şarkıcı yarışma esnasında göz yaşlarına hakim olamadı. Ünlü şarkıcı Demet akalın dün yarışmacıların giymiş olduğu tüm elbiselere hayranlık ile baktı.

Türkiye’nin en çok izlenen programlarından birisi olan Bu Tarz Benim yarışmasına konuk jüri üyesi olan Demet Akalın, Jüri koltuğunda oturmanın ve yarışmacıları eleştirmenin çok heyecanlı ve çok keyfili olduğunu söyledi.

Roza Şake Hovhannisyan ve Özlem Özden Arasında Gerğinlik Yaşandı

Eleme gecesinde son ikiye kalmış olan Roza Şake Hovhannisyan ve Özlem Özden çok iddialı ve ilginç bir tartışma yaşandı, bu tartışma jüri üyelerinin’de fikirlerini ve görüşlerini değiştirdi.

Sonuç olarak da Roza Şake isimli yarışmacı Bu Tarz Benim yarışmasına veda eden taraf oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın