Buradasiniz: Ana sayfa - Moda - Bu Tarz Benim – Show TV (vs) TV8
 

Bu Tarz Benim – Show TV (vs) TV8

Sponsorlu Bağlantılar

İzleyicileri tarafından sürekli takip edilen ve en çok aranan kelimeler arasında ilk sıralarda yer alan 2015 senesinde kanal değiştirdi. Yarışmanın finalinden sonra, izleyiciler tarafından en çok konuşulan konulardan biriside programın kanal değiştirmesi oldu.

Bu tarz benim yarışması, bu sene hem TV8 hemde Show TV ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkacak, ve isimleri de değişmeyecek, Türk televizyon tarihinde nadir görülen bu olay 2015 senesinde gerçekleşecek.

Aralarında ki tek fark ise, TV8 ekranlarında yayına başlayacak olan bu tarz benim yarışmasında jüri koltuğunda bildiğimiz gibi eski jüri üyeleri oturacaktır. Ancak Show TV ekranlarında kanal bir değişiklik yaptı ve jüri koltuğuna yeni modacı isimlerini oturttu.

SHOW TV BU TARZ BENİM YARIŞMASI

Sunuculuğun da Ebru Akel’in yer aldığı yarışmanın jüri koltuğunda ise şu isimler yer almaktadır;

Moda denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Cemil İpekçi, Moda hakkında yazarlık yapan Sibel Arna ve Stil Danışmanı olan Umut Eker’in yerini alacağı. Bu Tarz Benim Yarışması, yeni yarışmacıları ve yeni yüzleri ile bu sene Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Yarışmanın yapımcılığını ise Joker Yapımın üstlenmiş olduğu Bu Tarz Benim Yarışması, 2015 yeni sezon ile isminden yine çok söz ettireceğe benziyor. Bu Tarz Benim Yarışmasının konuk jüri üyeleri ise, her eleme gecesinde koltukta yerini alacaktır ve bu isimler sürekli TV’de karşılaşılan yüzler olacaktır. Jüri üyelerinden beğeni alarak yarışmayı kazanmaya çalışacak olan yarışmacıları ise ödül olarak 100 bin TL beklemektedir.

Görmeye alışık olduğumuz ünlü konuk jüri üyeleri ile ekran karşısına yeni sezonda da tam gaz çıkacak olan Bu Tarz Benim Yarışması 19 ocak pazartesi günü başlayacaktır.

 

TV8 BU TARZ BENİM YARIŞMASI

TV 8 ekranlarında ilk kez yayınlanacak olan Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda ise bilindik isimleri yer almaktadır. O isimler ise şöyledir; Dobra yorumları ile gerçekleri yansıtan ünlü modacı Nur Yerlitaş, enteresan dansları ve güler yüzlülüğü ile bilinen Ivana Sert ve Kemal Doğulu yer alacaktır. Sahne arkasında ise yarışmacılara yardımcı olan ünlü isim Uğurkan Erez yer alacaktır. Programın sunuculuğunu ise Öykü Serter üstlenecektir. Bu Tarz Benim’in 14 yarışmacısı ise her hafta onlara sağlanacak bütçe ile kendilerine en yakışan kıyafetleri ve elbiseleri seçecek, seçtikleri elbiseleri ise jüri üyelerine beğendirmeye çalışacaklardır.

TV8 bu tarz benim

TV8 bu tarz benim

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Bu Tarz Benim – Show TV (vs) TV8 için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Mehmet  yorumladı. 18:00 - 22 / 01 / 2015:

    bence show tv ama tv8 bence


Yorum yapın