Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Brothers in Arms 3 Oyunu İndir
 

Brothers in Arms 3 Oyunu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz üzere Uluslar arası sahnede başarıya sahip olmuş 2. Dünya Savaşının serisini yaşatan heyecan veren bir nişancı aksiyon ve macera dolu olan, inanılmaz öldürme kamerası görüntüleri ve çok sayıda deneysel silahla tekrar karşımıza çıkmış bulunmakta. Çavuş Wright karakterine sahip olup Normandiya işgalinden sonra oldukça aksiyon dolu macera serüveninde hayat değiştiren ölüm kalım savaşında yolculuğa çıkmaya hazırlan. Harika bir eğitim almış olan arkadaşlarını yönetip ve onların savaş sırasında özel güç ve yeteneklerini kendi faydan için kullan. Silahlarının gücünü yükselt yeni silahlara sahip ol ve emrin altındaki askerlerinin beceri ve yeteneklerini iyice güçlendirip geliştirerek düşmana karşı koymak için savaşa başla.

2. Dünya Savaşının tüm grafik ve gerçekçiliğini yaşayacağınız bu oyunda oldukça savaş ve aksiyon sever kullanıcılarımız için geliştirilmiş ve gerçekçi grafik tasarımlar bulunmaktadır. Emrindeki askerlerle birlikte 2. Dünya Savaşının kahramanı sen olmak için ve düşmanlardan kurtulmak için hepsini teker teker öldürmeye hazırlan. Yapmanız gereken tek şey ateş edip öldürmek ve emriniz altındaki askerleri iyice güçlendirerek doğru komutlarla birlikte doğru zamanda müdahale etmelerini sağlamak. Unutmayın bu oyunda tek komutan sizsiniz ve askerlerle birlikte mücadele edeceksiniz.
Brothers in Arms® 3

Harika göz alıcı efekt ve grafiklerle oyunun başından kalkamayacaksınız. Birbirinden çeşitli silahları gördükçe en iyisine sahip olmak için daha çok çabalayacaksınız emrinize yeni askerler kazanmak için mücadele edip çavuş mertebesinden yükselmek için tek yapmanız gereken şey daha fazla adam öldürmek ve askerlerinizi güçlendirmek. Bu harika oyuna sahip olup 2. Dünya Savaşı serüvenine atılmak için yapmanız gereken tek şey oyununu android cihazınıza indirip kurmanız yeterli olacaktır.
OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın