Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Bir Projem Var Yarışması
 

Bir Projem Var Yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafınca düzenlenmiş olan ve 21 yıldır devam eden Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (İTÜ EMÖS) bu senede Akbank sponsorluğunca düzenlenecektir.

72 değişik üniversite ve 34 farklı bölümden 900’ün üstünde öğrenciyi, yetkili kişiler ile bir araya getiriyor ve öğrencilerin yapmayı düşündüğü fakat yetersiz imkanlar sebebi ile gerçekleştiremediği projelerini denetliyor ve yapımında yardımcı oluyor.

Bir-projem-var-yarışması.

22. İTÜ EMÖS Proje Yarışması Bir Projem Var Diyorsan bu sene P&G, B/S/H/, Bosch, Mercedes-Benz ve Unilever sponsorluğun da gerçekleşmektedir. Yarışmaya katılacak öğrenciler isterlerse sponsorların yapmış olduğu konuları, istemezler ise de kendi yapmış ve hazırlamış olduğu konular ile jüri karşısına çıkacaklar.

Yarışmaya son katılım tarihi ise 28 Aralık 2014’dür yarışmaya katılan projeler İTÜ akademisyenleri tarafınca ön elemeden geçirilecektir. Ön elemeden geçen en iyi 6 grup, sponsor şirketler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve 22. İTÜ EMÖS gibi katılımcılarından oluşan jüri üyesinin karşısına çıkarak projelerini sunuyorlar.

Yarışmaya başvuru yapmak isteyen öğrenciler projelerini [email protected] adresine yollamak zorundadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın