Buradasiniz: Ana sayfa - Televizyon - Bir Milyon Canlı Para Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)
 

Bir Milyon Canlı Para Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışması Başvuru Formu – Başvuru Şartları 

Kanal D’de yayınlanacak olan ve Mesut yar tarafından sunulacak olan “Bir Milyon Canlı Para Yarışması”na başvurmak isteyenler için bu yazımızı hazırladık.

Engin Altan Düzyatan’ın sunumuyla tanıdığımız canlı para programı yeni sezonunda Mesut Yar ile devam edecek ve yarışmacılarına para kazandıracak. Şans ve bilginin önemli olduğu yarışmada hedef 1 Milyon TL.

Şimdiye kadar 563 çiftin yarıştığı Canlı para yarışması yarışmacılarına 5 Milyon TL dağıttı ve bu miktar ile yarışmacılarına en fazla miktarda ödül dağıtan yarışmalar arasına kendisini yazdırdı.

Bir-Milyon-Canli-Para-Basvuru-Formu

Bir Milyon Canlı Para Nasıl Başvurabilirim?

Herkesin katılıp yarışabildiği “Bir Milyon Canlı Para Yarışması”nda yarışmacılar kendilerine verilen 1 Milyon TL’yi sekiz soru sonunda en yüksek miktarda tutarak tamamlamaya çalışacaklar.

Belirli bir başvuru şartı olmayan yarışmada size başvuru formunda sunulan soruları cevapları yanıtlamanız takdirde inceleme sürecine girersiniz, süreç sonucunda başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Başvurusu kabul edilen yarışmacılar için yarışma günü belirlenir ve o tarihte yarışmacı giderek bir milyon TL yi kazanmak için yarışır.

Canlı Para yarışmasında yarışmak isteyen yarışmacılar aşağıdaki linkten başvuru formuna ulaşabilirler. Ayrıca buraya tıklayarak başvuru sürecini ve sonucunu takip edebilir ve buraya tıklayarak ise online olarak “Bir Milyon Canlı Para Oyna”yabilirler.

Bir Milyon Canlı Para Başvuru Formu

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın