Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Best Fiends Oyunu
 

Best Fiends Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz macera tufanını ve onun şirin, korkusuz üyelerinin dünyasının farkına varın! Tüm iyi arkadaşlarınızı saldırılardan ve saldırganlardan kurtarın, onların seviyesini yükseltip üst düzeye çıkarıp yeni özel güçler keşfetmek için Boom Slugs Dağında savaşın. Hayatınızı kurtarıcı olmak için adamaya hazır olun.

HİKAYE:

İyi Arkadaşlar Boom Dağında sümüklü böcekler ile bir savaş içerisinde bu savaşta iyi arkadaşlarını kurtarmak için onlara yardıma hazırlan! dostluğun için verebileceğin savaşı tüm dostlarına göster ve en iyi dost olduğunu ispatla!

Meteor Dağında bir çok kişi tarafından ezilmiş ve küçük görülmüş ancak hala barış ve uyum içinde yaşamışlardır, ancak şimdi bir garip kuvvet yeşil gobling goonslar bir ganster halinde orada yaşamış saldırganların ailelerini sümüklü böceğe dönüştürdü.

Slugs’larla mücadele ederek ve ailelerini barıştırmak için iyi arkadaş büyüyüp gelişerek ve yukarı seviyelere yükselmek zorundadır, bu gelişimin yararında özel güçler kazanarak daha kuvvetli hale gelip saldırganlara karşı başarılı bir şekilde savaş verecektir. Boomdağını barışa huzura kavuşturmak için en iyi saldırganın sizin olmanız gerektiğini unutmayın bunun için en iyi arkadaşını güçlendirerek seviye atlatın ve özel güçlerine kavuşarak Boom Dağını istilacılardan temizleyin. Bu keyifli oyunumuza sahip olmak için yapmanız gereken tek şey android cihazınıza indirip kurmak.

Özellikler:
* Şeytani bulmaca Kolay master zor, oynamak için. Sonraki seviyeye alınan cana bulmaca oyun!
* GÖZ ALICI GRAFİK ve parmak vurma müzik!
* Epik hikayesi minutia görkemli dünyasında kendi destansı bir yolculuğa iyi saldırganlardan katılın!
* TOPLA’yı & LEVEL UP tüm Best saldırganlardan toplayın ve onların özel güçleri keşfedin!
* Sen bile her zaman en zor sorunları ile karakter ve güç kadar düzeyinde olabilir takılıp asla!
* RPG-benzeri karakter gelişimi ile İKİ DÜNYASI Hattı eşleştirme puzzle oyunu OF THE BEST!
* Dağı Boom Sümüklü böcekler karşı savaşa katılmak!
* KAL TUNED Daha seviyeleri, karakterler ve oyun varyasyonları yolda!

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: best fiends oyna,


Yorum yapın