Buradasiniz: Ana sayfa - Biyografi - Berrin Keklikler Hayatı
 

Berrin Keklikler Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

Alman kökenli olan Berrin Keklikler modellik yaparak tanınmış ve Miss Turkey güzellerinden biri olarak bilinmektedir.

Berrin Keklikler’in Hayatı

7 Nisan 1994 Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde doğmuştur. Almanya Öğrenci kolejinde okumuştur. Almanya’da büyüyüp liseyi orada bitirmiştir, spora yakından ilgi duymaktadır. Daha sonrasında İstanbul’a yerleşmiş ve burada yaşamaya devam etmektedir. Gözleri koyu kahverengi olup ve saçları da koyu kestane rengindedir. Berrin Keklikler boyu 177 cm olan bu güzel modelin ve kilosu 54’dür.

Kariyeri

2013 yılında  Elidoru’ un düzenlediği Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılarak 2. olmuştur. Birinci olan güzel ise Rüveyda Öksüz’dü.  9 Kasım 2013 yılında Rusya ülkesinde gerçekleşen Kainat  Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir.

Oyunculuk olarak 2014 yılında Çılgın Dershane Üniversitede adlı dizide Modacı Nesrin rolünde oynamıştır.

Star TV’de 2015 yılında yayımlanan Benzemez Kimse Sana programına katılmıştır. Burada Demet Tuncer’in, Eylül Öztürk’ün, Deniz Özerman’ın, Hakan Ka, Özgür Özberk ve Eser Eyüpoğlu’nun kişilerin karakterine bürünerek onların kılığına girmiştir Ayrıca Hadise’nin Nerdesin Aşkım şarkısı ile yaptığı show oldukça fenomen olmuştur..

Özel Hayatı

Spor yapmayı seven ve gezmeyi seven modelin, en büyük hali oyuncu olmaktır. Bu hayalini gerçekleştiren model dikkat çeken bir yeteneğe sahiptir. Almanca, İngilizce ve Türkçe dillerini anadili gibi konuşmaktadır. Kullandığı sosyal medya hesapları; twitter @berrin_k, instagram hesabı @berrinkeklikler olup, buradan takip edebilirsiniz.

Berrin Keklikler’in en güzel resimlerinden oluşan galeri

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:,

Google Aramaları: ayda mosharraf,güzel köylü oyuncuları,


Yorum yapın