Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Berrak Tüzünataç’a Mahkemeden Kötü Haber
 

Berrak Tüzünataç’a Mahkemeden Kötü Haber

Sponsorlu Bağlantılar

Berrak Tüzünataç Beşiktaş ta bulunan evinin balkonunda ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ile birlikte uygunsuz şekilde Fox TV’nin bizden kaçmaz isimli magazin ekibine yakalandı. Son zamanların en fazla ses çıkartan magazin olaylarından birisi olan, Berrak Tüzünataç ve Şahan Gökbakar yakalanması gündemden yıllarca düşmedi. Berrak Tüzünataç bu olaylardan sonra mahkemenin yolunu tutarak Fox TV’nin Bizden kaçmaz isimli magazin programının yapımcısını yani Ömür Varol’a manevi tazminat davası açmıştı.

Balkonlar kamuya Açıktır;

Medyaradar’ın özel haberine göre; Mahkeme açılan bu davayı reddederek şu açıklamaları ekledi. Balkon açık olduğundan dolayı hiç bir şekilde özel bir durum teşkil etmemektedir ve haberciler kamuya açık olan her alanda görüntü yapma yani basın özgürlüğüne sahiptir. Bu sebepten dolayı ortada yasaya aykırı hiçbir durum gözükmemektedir.

Yargıtaya Başvurdu;

Berrak Tüzünataç, açmış olduğu davayı kaybetmesinin ardından temyiz için Yargıtaya başvurdu. Fakat Yargıtay’da mahkemenin kararının doğru olduğunu düşünerek Berrak Tüzünataçı bir kez daha üzdü. Bu olaylardan sonra da Berrak Tüzünataç, 228 TL para cezasına çarptırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın