Buradasiniz: Ana sayfa - Televizyon - Bak Hele Bak TRT1
 

Bak Hele Bak TRT1

Sponsorlu Bağlantılar

TRT 1 ekranlarında karşınıza çıkacak olan , tamamen doğaçlamadır, banttan yayın olmasına rağmen, çekilen kısımlar da hiç bir kesme, biçme, montaj gibi şeyler kullanılmamıştır, bant yayının da ne çekilmiş ise her şey tüm doğallığı ile karşınızda olacaktır. Bir kapı düşünün ve bu kapı istediğiniz her yere açılmaktadır. da aynen böyledir, ünlülere sekiz-on dakikalığına da olsa yeni bir hayat sunmaktadır. Sahneye çıkan ünlüler, futbolcu, cerrah, mühendis hatta uzaya çıkan astronota kadar her şey olabilirler. Bunun yanı sıra, istedikleri yılda yer alabilirler.

bak-hele-bak-yarışması

Ünlüler tamamen doğaçlama yapacağından dolayı, her an ne olaca diye düşünecek ve yapılan esprilere çok güleceksiniz. Ünlüler oyunlarını oynadıktan sonra, programın sonuna yaklaşılınca kimin birinci olacağına ise programın tek jüri üyesi olan Rasim Öztekin karar verecektir. Dünya çapında çok tutulan ve şuan için 20 ülkede yayında olan program, artık Türkiye’de. Program diğer ülkelerde nasıl uyarlanmış ise yani tüm orjinalliği ile TRT 1 ekranlarında olacaktır. Türkiye’de ilk kez gösterime girecek olan bu programı izlerken gözlerinizden yaşlar akacaktır, birbirinde komik birbirinden değerli tüm ünlü isimler, girdikleri taklitler ile izleyicileri kahkahaya boğacaktır.

Künye: Yayın Kanalı: TRT1 Bak hele bak programının yayın tarihi: 13 Ocak Salı Yapım Şirketi: Probera Yapım Genel Yönetmen: Şükran Kaya Yönetmen: Erkan KalaKreatif Direktör: Hüseyin Kaya Senaristler: Hüseyin Kaya, Utku Gürtunca, Alper Atalan Program Koordinatörü: Berrak Cengiz Prodüksiyon Amiri: Deniz Ertaş Yardımcı Yönetmenler: Ufuk Murathanoğlu, Seda Baştımar, Sanat Yönetmeni: Yeşim Bilgiç Fakir Konuk Koordinasyon: Ebru Taştan, Alev Kurtuluş Tirit, Ayşegül Şermet Stüdyo: Gramofon Stüdyoları Teknik Hizmet: Özkan Prodüksiyon Post Prodüksiyon: London Post Kurgu Yönetmeni: Şölen Yertutan Cast: Jüri: Rasim Öztekin Sunucu: Emre Altuğ Sabit Oyuncular: Ürüncan Kesin, Elit Çam, Mehmet Ali Gümüş, Ayhan Anıl, Vahit Sarıtaş, Bulut Akkale, Şehnaz Özkaya

Bak Hele Bak Yarışması 13 Ocak Salı günü TRT 1 ekranlarında olacaktır, Sakın kaçırmayın.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , , , , , ,


Yorum yapın