Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Avea Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?
 

Avea Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Avealı olan ve Avea’ya katılan yeni hat sahiplerinin büyük bölümü, Avea fatura tarifelerinin bilgilendirmesini almayı ve sorgulamalarını nasıl yapacakları hakkında tam bir bilgiye sahip değiller. Bir çok Avea müşterisi fatura sorgulaması yapamazken, kullanıcıların bir kısmı ise kolay yol olarak İnternet üzerinden sorgulama seçeneğini uyguluyorlar, bazı kullanıcılarımız arama yolu ile faturaları hakkında bilgilere ulaşıyor. Diğer kısımın uyguladığı yöntem ise kısa mesaj göndererek sorgulamayı yapıyor.

Peki, avea kullanıcıları ne yaparak faturalarını sorgulayabilirler? Faturalarının detaylarına ulaşmak için hangi sorgulama yöntemlerini izlemeliler ?


yöntemlerini 3 aşama ile inceleyebiliriz. Bunlar arama ile sorgulama, mesaj ile sorgulama ( Yani SMS ile sorgulama) İnternet ile sorgulama seçenekleri mevcuttur.

İnternet üzerinden Avea faturanızı sorgulama;

Avea fatura bilgilerini detaylarınızı son ödemeleriniz, yani faturanızın sorgulamasını internet üzerinden öğrenmek için öncelikle avea.com.tr adresine girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Online İşlemler bölümünden giriş yaparak fatura sorgulamanıza ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönderme yolu ile Avea fatura sorgulama;

Avea fatura sorgulama yöntemlerinden mesaj yolu ile işlem yapmak için iki farklı seçenek bulunuyor.

Fatura yazıp 5555 numarasına sms atarak yada *100# numarasını arayarak Avea fatura sorgulamasını yapabilirsiniz.


İkinci seçeneğimi ise Guncel yazıp 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz yada *100# numarasını arayarak da işlem yapabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: avea fatura sorgulama nasıl yaparım,avea fatura sorgulama nasıl yapılır,avea fatura sorgulama sms,


Yorum yapın