Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Avatar 2 Filmi
 

Avatar 2 Filmi

Sponsorlu Bağlantılar

İlk filmi büyük etki yaratıp rekorları alt üst eden Avatar filminin ikinci serisi çekiliyor. Dünyada nadir işler ortaya koyan yönetmenlerinden olan James Cameron, Avatar 2 serisinin mükemmel etki yaratacağını, oldukça çok konuşulup izleyenleri şaşkınlığa düşüreceğini söyledi.

Dünyaca şöhret sahibi olan yönetmen James Cameron, geride bıraktığımız zaman içinde Avatar filminin yeni serisiyle ilgili sansasyonel açıklamalarda bulundu.

Dünyanın en çok reyting alan Titanic ve Avatar filmlerinin yönetmenliğini yapan James Cameron, kendisini tüm dünyaya kanıtlayıp başarısını göstermişti.

Ve yönetmenliğini yapmış olduğu Avatar filmi en fazla gişe hasılatına sahip olan film seçilmişti. Geride bıraktığımız yaz aylarında ise yeniden James Cameron yönetmenliğinde Avatar serilerini çekeceğini açıkladı.

Şuanın gündeminde ise James cameronun bu yeni filmlerle ilgili açıklamaları ortaya çıktı. Empire’a röportajda bulunan James Cameron, 48 fps çekilecek olan yeni Avatar filmleri izleyenlerin ağzını açık bırakacağını söylüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın