Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Asphalt 8 Airborne İndir
 

Asphalt 8 Airborne İndir

Sponsorlu Bağlantılar


Oyunu anlatmaya baslarken ilk olarak oyun basında gelen intro bölümünden başlamak isterim intro bölümü ile direkt olarak oyunu oynayacak oyuncuya oyunun ne kadar mükemmel bir oyun olduğunu göstermişler ve grafik kalitesinin de yüksek olmasından dolayı oynayıcı sıkılmadan gerçekten bir yarışta imiş gibi yarışıyor. Yarışların zorluğu çok olmasa da oyunun içinde birden fazla yarış modu olması oyunu dahada güzelleştirip oynanır bir hale getiriyor.

 Oyunda ki arabalara gelecek olursak normal yarışlarda görebileceğimiz arabalardan farksız hatta daha da güzel ve kaliteliler. Ancak bazı arabalar var ki bütçenizin yetmesi için bir hayli yarış kazanıp paranızı hiç harcamadan biriktirmek gerekiyor. 

Asphalt-8-Airborne-indir

Standart arabalar ile yarışırım diyorsanız da evet yarışırsınız ancak o arabalar ile de belli bir yere kadar gelebilirsiniz, sonrasında karşınıza çıkacak olan yarışmacılar, altınızda ki arabadan dolayı sizlere tur bile bindirebilir. Ben sizlere elimden geldiğince oyunu anlattım ancak benim anlattıklarım gerçekten çok az kalıyor. Bu oyunu bizzat indirmeli ve bir an önce yarışa katılmalısınız.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yapın