Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

TRT 1 Aşkın Kanunu Dizisi, Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncuları, Aşkın Kanunu Dizisi konusu, Aşkın Kanunu Dizisi Mustafa Üstündağ, Aşkın Kanunu Dizisi Ceyda Düvenci, Aşkın Kanunu Dizisi ne zaman? Aşkın Kanunu Dizisi Fragmanı.

TRT 1 kanalı bu yıla damgasını vuracak bir çok diziyi yayına alırken bunlardan henüz başlamayan Aşkın Kanunu dizisi ile bir polisiye aşk konusunu izleyicilerle buluşturacak.

Dizide rol alan tanıdık oyunculardan da anlaşılacağı gibi çok güzel ve ilgi çekecek bir dizi olacağa benziyor. Usta oyunculardan oluşan dizinin baş rollerini Mustafa Üstündağ ve Ceyda Düvenci gibi isimler paylaşıyor.


 

Aşkın Kanunu Dizisinin Konusu

Aşkın Kanunu dizisinin konusu çok güzel. Dizide küçük yaşlardan beridir birbirlerine aşık olan ve bu aşkı yıllardır içlerinde barındıran Çetin ve İpek mutlu bir hayat sürerken birden bire ufacık bir kıskançlık sonucunda ayrılma kararı alırlar. Fakat bu ayrılık bir türlü gerçekleşmez.

Yakın arkadaşlar araya girerler fakat bir türlü onları kararından döndüremezler. Çetin’in annesi de gelinini pek sevmez ve ayrılmalarını ister. Görevleri gereği bir çok operasyonda birlikte çalışmak durumunda kalan Çetin ve İpek bu sayede yavaş yavaş tekrar yakınlaşmaya başlarlar.


 

Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncuları

  • Mustafa Üstündağ –  Çetin
  • Ceyda Düvenci –  İpek
  • Beste Bereket
  • Bülent Şakrak
  • Yağmur Kaşifoğlu
  • Ayten Uncuoğlu
  • Öznur Serçeler
  • Gözde Mutluer
  • Ayşenur Yazıcı

Aşkın Kanunu dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Çağatay Tosun yer alırken, Sanat Yönetmeni olarak Soydan Kuş ve Görüntü yönetmeni olarak Hakan Okumuş görev almaktadır.

TMC yapım tarafından üstlenilmiş dizinin yapımcısı Erol Avcı ve Uygulayıcı Yapımcısı Cengiz Keten‘dir.

Aşkın Kanunu dizisi senaryosu Sema Ali Erol, Gülden Çakır, Figen Şakacı, Kemal Kocatürk ve Mahir Erol tarafından oluşturulmaktadır.


 

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Aşkın Kanunu dizisi 10 Kasım Pazartesi günü Saat 19:55’de başlayacak ve her pazartesi aynı saatte yayınlanacak.

Bu güzel diziyi mutlaka kaçırmadan izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncularının Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın