Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Archos 50 Diamond Telefon Fiyatı ve Özellikleri
 

Archos 50 Diamond Telefon Fiyatı ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fransa’ya bağlı olan teknoloji şirketi Archos, CES bu yıl tanıtımını yapacağı 50 Diamond isminde ki telefonlarını, piyasaya resimleri ile duyurdu. Telefonun şaşırtıcı bir yanı ise oldukça ucuz olması. Telefon 199 Euro etiket fiyatı ile kullanıcılarına sunulacaktır. Android işletim sistemine sahip olan telefonun özellikleri ise fiyatına oranla bir hayli iştah kabartıcı.

Bu kadar ucuz bir fiyata satılacak olan telefonun genel özellikleri ise şöyledir. LTE’li modelleri arasında 5 inçlik 1920x1080p Full HD ekranına sahip olan Archos 50 Diamond, Qualcomm Snapdragon 615 işlemci ve 2 GB RAM gibi özelliklere de sahiptir. Ayrıca 2 GB RAM’de etiket fiyatına göre çok iyi bir özelliktir. Üründe Adreno 405 grafik ve 2700 mAh pil, diğer öne çıkarılmış özellikler arasındadır.

archos-50diamond-telefonu

Archos 50 Diamond’ın ön kamerası 8 megapiksel, arka kamerası ise 16 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf kareleri çekebilmektedir. Yani şirket model üzerine biraz daha özellik eklese, üst düzeydeki akıllı cihazlar ile aynı özelliklere sahip olup etiket fiyatını en aşağıya çeken telefon markası olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yapın