Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Anneler Günü Ne Zaman ? Anneler günü Hediyeleri ve Mesajları
 

Anneler Günü Ne Zaman ? Anneler günü Hediyeleri ve Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

*|* Anneler Günü için en güzel mesajlar ve sözler , Anneler Günü ne zaman hangi tarihde kutlanır ?

Bizleri doğuran, yediren, içiren, giydiren, büyüten ve her şeyden sakınan o güzel insanlar anneler için cennet müjdelenmiştir. Cennet onların ayakları altındadır. O derece kutsal insanlardır onlar. Peki, biz onlara ne kadar değer veriyoruz?

Anneler Günü Ne Zaman ? Her sene mayıs ayının 2. Pazar günü bizim ülkemiz de dâhil olmak üzere birçok ülkede anneler günü olarak kutlanır. Anneler günü 2015 yılında Mayıs ayının ikinci Pazar günü 10 mayıs gününe denk gelmektedir.

Anneler gününde annelere özel şiirler okunur, yazılar yazılır ve şarkılar söylenir. Her şey o gün anneler ön planda tutularak yapılır. Anneler gününde annenize bir hediye almak onu çok mutlu edecektir. Bu hediye küçük bir çiçek de olabilir, basitçe hazırlanmış bir anneler günü mesajı içeren kart da. Bu tamamen size kalmıştır.

Annelerin değerini bilmek ve onlara önemli olduklarını her zaman hissettirmek gereklidir. Yalnızca senede bir gün onlara özel diye sadece o gün onları hatırlamak olmaz. Eğer annenizden uzaktaysanız her gün olmasa da haftada bir onu arayın sorun. Kendisine hediyeler gönderin, mesajlar atın. Onu sevdiğinizi ve unutmadığınızı, ona değer verdiğinizi belli edin. Annelerimiz bizlere bakmak için kim bilir ne zorluklar çekti, ne yollardan yürüdü. Yemediler yedirdiler, içmediler içirdiler ve bizleri bu zamana kadar getirdiler. Bu sebeple onlara borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz fakat onların yüzünü güldürebilir, tebessüm etmelerini sağlayabiliriz. ile onların içini ısıtabilirsiniz. Onlara en güzel anneler günü şiirlerini okuyabilir hatta anneler günü şarkılarından bir albüm hazırlayabilirsiniz. Ne olursa olsun hediyeniz ya da yaptığınız şey önemli olan onlara verdiğiniz değeri göstermek ve onları mutlu etmek olmalıdır. Annelerinizin değerini bilin ve onları kaybetmeyin.

Anneler gününde ne hediye alınır ?
Kolye,kol saati,ayakkabı,parfüm veya mutfak gereçleri alabilirsiniz.Teknolojik hediyeler olarak cep telefonu,tablet ve benzeri ürünler düşünebilirsiniz.

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

» Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

» Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

» Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

» Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

» Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

» Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

» Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın