Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Akıllı Bileklik Circet
 

Akıllı Bileklik Circet

Sponsorlu Bağlantılar

Giyilebilir akıllı teknolojik cihazlar hayatımızda önemli bir yere sahip olmaya devam ediyor. Akıllı saatler, akıllı gözlükler gibi ürünler artık insanlara sıradan gelmeye başladı. Yapılmış olan bu güzel tasarımlar her ne kadar insanlar ile bir bütün haline gelmiş olsa da artık sıradanlaşmaya mahkum olmuştur.

Paris merkezli bir tasarım stüdyosunda yapılacak olan yeni teknolojik ürün rakiplerine oranla daha çok yol katetmiş gibi görünüyor. Circet ismini taşıyor olan akıllı bileklik, gerçekte kendi vücudumuz tarafından yansıtılmış projeksiyon görevini görmektedir. Akıllı bileklik Circet, bileğinizin üst bölgesine yansıtma yaparak, akıllı telefonunuzun ekranını kolaylıkla takip etmenizi sağlamaktadır, ve bu yansıtma cihazınızda kullanmış olduğunuz tüm özellikleri sizlere sunmaktadır.

Akıllı telefonlarınız sizlerin yakınlarında olduğu taktirde bilekliği takarak telefonlarınızı elinize almadan istediğiniz gibi görüntüleme yapabilir ve gelen her iletiye yansıtılan görüntüden cevap verebilirsiniz. Ayrıca sadece gelen iletilerle sınırlandırılmayan bu akıllı bileklik sayesinde, müzik dinleyebilir, İnternet üzerinde gezebilir ve sosyal medyayı takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: hangi akıllı bileklik,


Yorum yapın