Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Ajda Pekkan’ın Kalp Sorunu
 

Ajda Pekkan’ın Kalp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en değerli sanatçılarından birisi olan süper star Ajda Pekkan kalbinde olan ritim bozukluğundan dolayı acil olarak hastaneye gitti.
Süper star Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde kalbinde duyduğu rahatsızlıktan dolayı kendini iyi hisetmedi ve yardımcı ile birlikte apar topar hastaneye gittiler. Habertürk’ün yayınlamış olduğu bir habere göre, Süper star, göğüs bölgesinde bulunan ağrıdan dolayı hastaneye gitti ve hastanede tüm vücuduna baktırdı.
AJDA PEKKAN’IN KALP RAHATSIZLIĞI;
Kalbinde bulunan ritim bozukluklarından dolayı hastaneye giden süper star Ajda Pekkan, yapılan kontrollerden sonra bir kaç saat içinde hastaneden taburcu oldu. Ajda Pekkan daha öncesinde bu kontrolleri yaptırmıştı ve damar bölgelerinde tıkanmalar olduğu tespit edilmişti. Geçen senede olduğu gibi bu senede kontrollerini yaptıran Ajda Pekkan’ın kalbinde 3 tane stent bulunduğu çıkan haberler arasında yer alıyor. Geçen günde yaptırmış olduğu kontrollerinden sonra, ciddi bir rahatsızlığının olmadığı ortaya çıkan Ajda Pekkan, sevenlerinin ve yakınlarının yüreğine soğuk bir su serpti.
ajda-pekkanın-kalp-rahatsızlığı.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın