Buradasiniz: Ana sayfa - Moda - 2015 Kış Ayakkabı Modası
 

2015 Kış Ayakkabı Modası

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemiz de ve diğer Ülkelerde havalar gün geçtikçe soğumaya devam ediyor. Peki bayanlar bu soğuk ve zorlu kış günlerini hangi ayakkabılar ile geçirmeyi düşünüyor? Bu yılın modası olan kış sezon modellerini gelin yakından inceleyelim.
2015 modasında bağcıklı botlar, kalın topuklu ayakkabılar, uzun topuklu ayakkabılardan aşağı doğru sarkan püsküller ve kürklerde modanın içinde yer almaktadır.

Uzun bağcıklı botlar bu senenin modası olarak çok yakından takip edilmektedir. Bildiğimiz gibi dizilerde filmlerde ve hayatımızın bir çok alanında bu sene bu Uzun bağcıklı botlara sıklıkla rastlıyoruz. Bunun sebebi de 2015 yılının ayakkabı modasının bu olduğunu gösteriyor.

Cut-out botlar‘da diğer botlara oranla 2015 yılında fazlaca tercih edilmektedir. Cut-out botlar diğer bir anlamını söylersek kesik ayakkabı tarzı botlardan ibaret oluyor.

Bayanlarda çizmelerin fazlaca uzun olmasına alışkınsınız biliyoruz. Fakat bir çok kadın bunu tercih etmediğinden dolayı giyimine ve görünüşüne alışkın olamıyor. Ancak alışmanızı temenni ederiz çünkü 2015 yılının yeni modalarından biriside çizmeler olacaktır.
2015 senesinin ayakkabı modasını ve elbise modasını takip etmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.
uzun bağcıklı botlar
Cut-out botlar
kalın topuklu ayakkabılar

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: 2015 bayan ayakkabı modası sammy,2015 kış botların modası,2015 modası kalın topuklu açık ayakkabılar,


Yorum yapın